Источноевропско време: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с (r2.7.1) (Бот Додава: ast:Hora d'Europa Oriental)
* [[Палестински територии]]
* [[Романија]] (од 1931 наваму)
* [[Русија]] ([[Калининградска област]], во 1945 и од 1991 наваму)
* [[Сирија]]
* [[Турција]] (од 1910 наваму, освен 1978-85)
Анонимен корисник

Прегледник