Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Родени во 2003 година“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
с (r2.4.6) (Бот Додава: oc:Categoria:Naissença en 2003)
с (r2.4.6) (Бот Додава: tt:Төркем:2003 елда туганнар)
[[fi:Luokka:Vuonna 2003 syntyneet]]
[[sv:Kategori:Födda 2003]]
[[tt:Төркем:2003 елда туганнар]]
[[th:หมวดหมู่:บุคคลที่เกิดในปี พ.ศ. 2546]]
[[tr:Kategori:2003 doğumlular]]
109.264

уредувања

Прегледник