Википедија:Барања за администраторски статус/Виктор Јованоски: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
сНема опис на уредувањето
#{{за}}--[[Корисник:INkubusse|Поречанец]] 11:45, 4 септември 2007 (UTC), {{коментар}} работи неуморно и квалитетно, има огромен придонес (и тоа и со нови обемни и содржајни статии и со дополнување и средување на недовршени или неуредни статии) и, најважно за администраторската позиција, ги има потребните квалитети за администратор - смиреност, неутралност, желба (и способност) за помагање во сите области, секогаш аргументирани и оправдани постапки и познавање на википедија и нејзините принципи. Неговата администраторска позиција не може во никој случај да наштети, а напротив би била од (многу!) голема корист за овој проект.
#{{за}}--[[Корисник:Arwena|Arwena]] 14:03, 4 септември 2007 (UTC) - Thumbs up за [[Корисник:Виктор Јованоски|Виктор Јованоски]]
#{{за}}--[[Корисник:Антон|Антон]] 18:45, 5 септември 2007 (UTC) Ипресиониран сум од интересите и ерудициjата на Виктор Јованоски. Ако имам право да гласам, сум "за".
 
'''Против'''
#
658

уредувања

Прегледник