Промени

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 43 бајти ,  пред 9 години
с
r2.6.3) (Бот Додава: lbe:Ущущулгъи, pfl:Insekte
[[sw:Wadudu]]
[[ht:Ensèk]]
[[lbe:Ущущулгъи]]
[[la:Insecta]]
[[lv:Kukaiņi]]
[[nn:Insekt]]
[[oc:Insecta]]
[[pfl:Insekte]]
[[pnb:کیڑے مکوڑے]]
[[nds:Insekten]]
5.830

уредувања

Прегледник