Апостол Тома: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 23 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Брише: gl:Tomé apóstolo
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Бот Додава: nn:Apostelen Tomas)
с (Бот Брише: gl:Tomé apóstolo)
[[fr:Thomas (apôtre)]]
[[fy:Tomas (apostel)]]
[[gl:Tomé apóstolo]]
[[ko:사도 토마스]]
[[hr:Toma Apostol]]
24.401

уредување

Прегледник