Разлика помеѓу преработките на „Капан ан“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 2 бајти ,  пред 10 години
с
Бот: козметички промени
с (Бот: козметички промени)
Денес во него се сместени [[занаетчиство|занаетчии]], [[трговија|трговци]] и [[угостителство|угостители]].
 
== Наводи ==
{{наводи}}
 
941.847

уредувања

Прегледник