Прејди на содржината

Специјалност (медицина): Разлика помеѓу преработките

с
Бот Додава: ar:اختصاص (طب)
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот: козметички промени)
с (Бот Додава: ar:اختصاص (طب))
[[Категорија:Медицински специјалности]]
 
[[ar:اختصاص (طب)]]
[[bg:Медицинска специалност]]
[[de:Facharzt]]