Симеон Кавракиров: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Личност
с (Бот: Промена на шаблон: Биографија инфо)
с (Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Личност)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Инфокутија Личностза личност |
име=Симеон Кавракиров |
портрет= |
941.847

уредувања

Прегледник