Фаусто Покар: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 36 бајти ,  пред 13 години
с
Бот менува: Category -> Категорија
(Нова статија)
 
с (Бот менува: Category -> Категорија)
 
{{DEFAULTSORT:Покар, Фаусто}}
[[CategoryКатегорија:Родени 1939 година]]
[[CategoryКатегорија:Италијански судии]]
[[Категорија:Хашки трибунал]]
[[CategoryКатегорија:Италијански правници]]
 
[[en:Fausto Pocar]]
941.847

уредувања

Прегледник