1380-ти: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 16 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Додава: sah:1380-с
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: tk:1380ýý)
с (Бот Додава: sah:1380-с)
[[ro:Anii 1380]]
[[ru:1380-е]]
[[sah:1380-с]]
[[scn:1380ini]]
[[simple:1380s]]
3.781

уредување

Прегледник