Разлика помеѓу преработките на „Универзитет „Св. Климент Охридски“ – Битола“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
с
 
==Надворешни врски==
* [http://www.uklo.edu.mk/ ОфицијалнаОфицијално страницавеб-место на Универзитетот „Св. Климент Охридски“]
* [http://www.nuubbt.uklo.edu.mk/ МатичнаВеб-место на матичната и универзитетска библиотека Св„Св. Климент Охридски.]
 
* [http://www.policeacademy.edu.mk Полициска академија.]
 
{{битола-никулец}}
[[Категорија:Битола]]
 
 
{{Факултети на УКЛО}}
 
[[Категорија:Универзитет Св. Климент Охридски|*]]
 
 
[[bg:Битолски университет]]
13.850

уредувања

Прегледник