Корисник:Guitardemon666

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на: содржини, барај


so what?
и шо?
und?
Овој корисник има напишано полно статии кои биле избрани на главната страница.
whatever
гајле ми е
scheißegal
Овој корисник ниту знае колку статии има напишано, ниту му е гајле
Adamhandgod.jpg Господ го направи овој корисник атеист. Дали ти се сомневаш во Неговата мудрост?Википедија:Вавилон
Немате внесено јазици. Погледајте го Шаблон:Вавилон/doc за помош.
Пребарај кориснички јазици