Разлика помеѓу преработките на „1990-ти“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 16 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Додава: sah:1990-с
с (Бот Додава: ar, ast, be-x-old, br, bs, ca, cv, cy, da, de, el, eo, es, et, eu, fi, fr, ga, gan, gd, he, hr, hu, ia, id, io, is, it, ja, jv, ka, kk, ko, ksh, la, lt, lv, mi, mr, ms, nah, nl, nn, no, nrm, oc, os, pl, pt, ro, ru, scn, se, sh,)
с (Бот Додава: sah:1990-с)
[[ro:Anii 1990]]
[[ru:1990-е]]
[[sah:1990-с]]
[[scn:1990ini]]
[[se:1990-lohku]]
58.155

уредувања

Прегледник