Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Аеродроми во Грција“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
→‎top: Замена со македонска предлошка, replaced: Commonscat → Ризница-врска
с (→‎top: Замена со македонска предлошка, replaced: Commonscat → Ризница-врска)
{{CommonscatРизница-врска|Airports in Greece|Аеродроми во Грција}}
{{catmore|Список на аеродроми во Грција}}
{{Ризница-врска|Airports in Greece}}

Прегледник