СУ „Илија Николовски Луј“ - Скопје: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Поправени грешки
[непроверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
Ознаки: Мобилно уредување Мобилно семрежно уредување
(Поправени грешки)
Ознаки: Мобилно уредување Мобилно семрежно уредување
{{Инфокутија - средни училишта|
|слика=МБУЦ.jpg
|име=ДМБУЦ "Илија Николовски Луј"
|место=[[Скопје]]
|општина=[[Општина Центар|Центар]]
Анонимен корисник

Прегледник