Разлика помеѓу преработките на „27 јуни (починале)“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
дополнување
с
(дополнување)
|valign="top" align="right"|[[2001]] 
|[[Џек Лемон]] — [[САД|американски]] [[глумец]].
|-
|valign="top" align="right"|[[2015]] 
|[[Крис Скваер]] — рок-музичар, член на групата „[[Јес]]“.
|}
<noinclude>

Прегледник