Прејди на содржината

Михришах султан: Разлика помеѓу преработките

Додадени 59 бајти ,  пред 7 години
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Бришење на "Mihrişah_Valide_Sultan.jpg", беше избришана од Заедничката ризница од страна на [[commons:User:JuTa|Ju...)
[[Категорија:Отоманци од 18 век]]
[[Категорија:Отомански Грузијци]]
[[Категорија:Османлиски робови]]