Разлика помеѓу преработките на „Едвард Морган Форстер“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Bot: Migrating 40 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q189119 (translate me))
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
* [http://www.glbtq.com/literature/forster_em.html Е. М. Форстер] на [[glbtq.com]]
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Англиски писатели]]
[[Категорија:Родени во 1879 година]]

Прегледник