АК-47: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 16 бајти ,  пред 7 години
с
Removing Link FA template (handled by wikidata)
[проверена преработка][проверена преработка]
сНема опис на уредувањето
с (Removing Link FA template (handled by wikidata))
[[Категорија:Пушки]]
[[Категорија:Оружје]]
 
{{Link FA|id}}
15.694

уредувања

Прегледник