Гуштери (род): Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 16 бајти ,  пред 9 години
с
Робот: Додава ceb:Lacerta
[проверена преработка][проверена преработка]
сНема опис на уредувањето
с (Робот: Додава ceb:Lacerta)
[[bg:Гущери (род)]]
[[ca:Lacerta (gènere)]]
[[ceb:Lacerta]]
[[de:Lacerta]]
[[en:Lacerta (genus)]]
85.496

уредувања

Прегледник