Предлошка:Начела и напатствија: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
с (Робот: Додава min:Templat:Kabijakan jo pedoman Wikipedia)
[[mzn:شابلون:ویکی‌پدیا سیاستون]]
[[ms:Templat:Polisi dan garis panduan Wikipedia]]
[[min:Templat:Kabijakan jo pedoman Wikipedia]]
[[ne:ढाँचा:Wikipedia policies and guidelines]]
[[ja:Template:Wikipediaの方針とガイドライン]]
85.496

уредувања

Прегледник