Телевизија: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.2+) (Робот: Додава sah:Телевидение
с (Робот: Додава rue:Телевізія)
с (r2.7.2+) (Робот: Додава sah:Телевидение)
[[ro:Televiziune]]
[[qu:Ñawikaruy]]
[[rue:Телевізія]]
[[ru:Телевидение]]
[[sah:Телевидение]]
[[sm:Televise]]
[[rue:Телевізія]]
[[sa:दूरदर्शनम्]]
[[sc:Televisione]]
127.176

уредувања

Прегледник