Разлика помеѓу преработките на „Карл Фридрих Шинкел“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.3) (Робот: Додава sr:Карл Фридрих Шинкел
с (r2.7.2) (Бот Додава: nn:Karl Friedrich Schinkel)
с (r2.7.3) (Робот: Додава sr:Карл Фридрих Шинкел)
[[af:Karl Friedrich Schinkel]]
[[be:Карл Фрыдрых Шынкель]]
[[br:Karl Friedrich Schinkel]]
[[bg:Карл Фридрих Шинкел]]
[[br:Karl Friedrich Schinkel]]
[[ca:Karl Friedrich Schinkel]]
[[da:Karl Friedrich Schinkel]]
[[ru:Шинкель, Карл Фридрих]]
[[simple:Karl Friedrich Schinkel]]
[[sr:Карл Фридрих Шинкел]]
[[fi:Karl Friedrich Schinkel]]
[[sv:Karl Friedrich Schinkel]]
11.502

уредувања

Прегледник