Облак: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 26 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Робот: Брише cr:ᑲᔥᑰᐧᐃᓐ
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.2) (Робот: Менува ka:ღრუბელი)
с (r2.7.1) (Робот: Брише cr:ᑲᔥᑰᐧᐃᓐ)
[[nah:Mixtli]]
[[nl:Wolk]]
[[cr:ᑲᔥᑰᐧᐃᓐ]]
[[ne:बादल]]
[[ja:雲]]
34.422

уредувања

Прегледник