Американска академија на уметностите и науките: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.2+) (Робот: Менува fr:Académie américaine des arts et des sciences)
[[Категорија:Организации во САД]]
 
[[ar:الأكاديمية الأمريكية للفنون والعلوم]]
[[ca:Acadèmia Americana de les Arts i les Ciències]]
[[de:American Academy of Arts and Sciences]]
1.364

уредувања

Прегледник