Разлика помеѓу преработките на „Игор Ѓузелов“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 4 бајти ,  пред 9 години
нема опис на уредувањето
с
}}
 
'''Игор Ѓузелов''' ({{роден во|СкопјеСтрумица}}, {{роден на|2|април|1976}}) е поранешен македонски професионален фудбалер, кој играл на бековската позиција. Исто така бил и член на [[Македонска фудбалска репрезентација|македонската фудбалска репрезентација]] до [[2003]] година.
 
{{Македонија-фудбалер-никулец}}

Прегледник