1380-ти: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 9 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.3) (Робот: Менува ru:1380-е годы
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.6.4) (Бот Додава: war:1380 nga dekada)
с (r2.7.3) (Робот: Менува ru:1380-е годы)
[[ro:Anii 1380]]
[[qu:1380 watakuna]]
[[ru:1380-е годы]]
[[sah:1380-с]]
[[sq:Vitet 1380]]

Прегледник