Прејди на содржината

Фрајбург (административен округ): Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.2+) (Робот: Менува zh:弗赖堡行政区
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: eu:Friburgo (eskualdea))
с (r2.7.2+) (Робот: Менува zh:弗赖堡行政区)
[[tr:Freiburg (bölge)]]
[[uk:Фрайбург (округ)]]
[[zh:弗堡行政区]]
127.228

уредувања