Петок: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додаден 21 бајт ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: mdf:Цилеши
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Менува: ksh:Freidaach)
с (r2.7.1) (Бот Додава: mdf:Цилеши)
[[arz:يوم الجمعه]]
[[ms:Jumaat]]
[[mdf:Цилеши]]
[[my:သောကြာ]]
[[nah:Quetzalcōātōnal]]
34.422

уредувања

Прегледник