Лигурско Море: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.1) (Бот Менува: li:Ligurische Zieë
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
с (r2.7.1) (Бот Менува: li:Ligurische Zieë)
[[lt:Ligūrijos jūra]]
[[lij:Mâ Ligure]]
[[li:Ligurische ZieZieë]]
[[hu:Ligur-tenger]]
[[mr:लिगुरियन समुद्र]]
2.097

уредувања

Прегледник