Прејди на содржината

Петок: Разлика помеѓу преработките

Додадени 4 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Менува: koi:Витӧдзлун
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Менува: cu:Пѧтъкъ)
с (Бот Менува: koi:Витӧдзлун)
[[pa:ਸ਼ੁੱਕਰਵਾਰ]]
[[pnb:جمعہ]]
[[koi:ПекничаВитӧдзлун]]
[[km:ថ្ងៃសុក្រ]]
[[tpi:Fraide]]