Алберт Сониксен: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 15 бајти ,  пред 11 година
нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
{{Инфокутија за личност |
име= Алберт Сониксен|
портрет=AlbertSoniksenАлберт Сониксен.jpg |
px=150п|
опис=американски новинар|

Прегледник