Промени

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 2 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Бот Менува: cs:Man (ostrov)
[[ca:Illa de Man]]
[[cv:Мэн утравĕ]]
[[cs:Ostrov Man (ostrov)]]
[[cy:Ynys Manaw]]
[[da:Isle of Man]]
2.892

уредувања

Прегледник