Павле (крал на Грција): Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
[r2.5.2] Бот Менува: en:Paul of the Hellenes
сНема опис на уредувањето
с ([r2.5.2] Бот Менува: en:Paul of the Hellenes)
[[da:Paul af Grækenland]]
[[de:Paul (Griechenland)]]
[[en:Paul of Greece]]
[[el:Παύλος Α΄ της Ελλάδας]]
[[en:Paul of Greecethe Hellenes]]
[[es:Pablo I de Grecia]]
[[fr:Paul Ier de Grèce]]
6.013

уредувања

Прегледник