Разлика помеѓу преработките на „Прв човечки хромозом“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Бот Додава: da:Kromosom 1 (mennesket)
с (Бот Додава: et:1. kromosoom)
с (Бот Додава: da:Kromosom 1 (mennesket))
 
[[ca:Cromosoma 1]]
[[da:Kromosom 1 (mennesket)]]
[[de:Chromosom 1 (Mensch)]]
[[et:1. kromosoom]]
[[en:Chromosome 1 (human)]]
[[es:Cromosoma 1 (humano)]]
[[et:1. kromosoom]]
[[fr:Chromosome 1 humain]]
[[hu:Humán 1-es kromoszóma]]
[[it:Cromosoma 1 (umano)]]
[[hu:Humán 1-es kromoszóma]]
[[nl:Chromosoom 1]]
[[no:Kromosom 1]]
201

уредување

Прегледник