Разлика помеѓу преработките на „Идо“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 5 бајти ,  пред 11 година
с
Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Јазик
с (Бот Менува: de:Ido (Sprache))
с (Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Јазик)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Инфокутија Јазикза јазик
|име=Идо
|изворноиме=
941.847

уредувања

Прегледник