Наталија Дил

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на: содржини, барај
Наталија Дил
Nathalia Dill
Роден(а) март 24 1986 (1986-03-24) (воз. 30 г.)
Рио де Жанеиро, Бразил

Наталија Дил (порт. Nathalia Dill, р. 24 март 1986 во Рио де Жанеиро) е бразилска актерка.

Надворешни врски[уреди | уреди извор]