Корисник:Stefan40-3e3e/Кориснички кутии

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
За мене Интереси Јазици
Macedonian lion, 1620, stylized.svgОвој корисник е Македонец.
Arsenal FC.png Овој корисник е страсен навивач на Арсенал
mkMајчин јазик на овој корисник е македонскиот.
Capricorn.svg Овој корисник е Јарец.
Protiv Flag of Kosovo.PNGОвoј корисник не ја признава независноста на Косово.
sr-3Овај корисник врло добро говори српски језик.
Ихтис Овој корисник е христијанин.  Крст
Macedonia barbed wire.jpg Овој корисник сонува да ја види Македонија обединета!
hr-3 Ovaj korisnik vrlo dobro govori hrvatski jezik.
Coat of arms of Prilep Municipality.svg Овој корисник е роден и живее во Прилеп
'
Овој корисник е борец за обединета Македонија
bs-2 Korisnik srednje govori bosanski jezik.
ПП Зборуам на Прилепски дијалект ебаго.
European stars.svg
Овој корисник ја подржува
Европската Унија
bg-2 Тоэи потребител има познания на средно ниво по български език.
35 Овој Википедијанец има 35 години, 6 месеци и 3 дена
на 27 јуни, 2022.
Немој ти мене ФИРОМ! Корисникот се залага за употреба на уставното име на
Република Македонија.
en-2 This user is able to contribute with an intermediate level of English.
ИМЕ Името на овој корисник е Стефан
Flag of Germany.svg Овој корисник е силен поддржувач на Германија во сите области
Кир-5
я
Овој корисник целосно ја познава кирилицата.
Wikipedia logo bronce.pngОвој корисник е горд Википедијанец од 31 Maj 2008
Manchester United FC.png Овој корисник најмногу ги мрази Манчестер Јунајтед
Лат-5
f
Овој корисник целосно ја познава латиницата.


Lattice of the divisibility of 60.svg Овој корисник ематематичар
Википедија:Вавилон
Немате внесено јазици. Погледајте го Шаблон:Вавилон/doc за помош.
Пребарај кориснички јазици
Tabel4e.svg Овој корисник има напишано 291 статии на Википедија.
Soccerball.svg Овој корисник игра Фудбал.
Википедија:Вавилон
Немате внесено јазици. Погледајте го Шаблон:Вавилон/doc за помош.
Пребарај кориснички јазици
6800 Овој корисник има направено повеќе од 6800 уредувања на Википедија.
Uruguay 1930 Worl Cup.jpg Овој корисник води статистика за сите Европки и Светски Првенства Euro 60.SVG
HTML-1 Овој корисник може почетнички да користи HTML
Vista icon.svgОвој корисник употребува Windows XP.


M16A1 brimob.jpg Rifle AK MON.jpg Овој кориник за најдобри ги смета оружјата АК-47 и М16
VB-2 Овој корисник средно го познава јазикот Visual Basic
Noia 64 apps karm.svg Овој корисник е активен на Википедија веќе
 14 години и 27 дена.
Basketball.svg Овој корисник игра Кошарка.
Face-glasses.svg
Овој корисник носи очила или контактни леќи, бидејќи е кратковиден.
12969 Овој корисники живее 12969 дена, од кои на Википедија поминал 5140. 5140