Алтаншире

Од Википедија — слободната енциклопедија

Алтаншире (монголски: Алтанширээ) е област во Монголија во покраината Дорногови.

Население по години[1][2]
Година 2000 2002 2004 2006 2008 2010 2016
Население 3,467 3,464 3,414 3,486 3,566 3,599

Наводи[уреди | уреди извор]

  1. Дорноговь аймгийн статистикийн хэлтэс. Дорноговь аймгийн нийгэм, эдийн засгийн байдал - 2011 он Архивирано на 11 септември 2014 г.. Сайншанд 2012 он.
  2. Дорноговь аймгийн статистикийн хэлтэс. Сумдын нийгэм, эдийн засгийн үзүүлэлтүүдийн зэрэгцүүлэлт. 2000-2010 оноор Архивирано на 19 септември 2013 г.

Координати: 45°32′26″N 110°28′03″E / 45.54056° СГШ; 110.46750° ИГД / 45.54056; 110.46750