Ихет

Од Википедија — слободната енциклопедија

Ихет (монголски: Иххэт) е област во Монголија во покраината Дорногови.

Население по години[1][2]
Година 2000 2002 2004 2006 2008 2010
Население 2,701 2,368 2,171 2,278 2,219 2,144

Наводи[уреди | уреди извор]

  1. Дорноговь аймгийн статистикийн хэлтэс. Дорноговь аймгийн нийгэм, эдийн засгийн байдал - 2011 он Архивирано на 11 септември 2014 г.. Сайншанд 2012 он.
  2. Дорноговь аймгийн статистикийн хэлтэс. Сумдын нийгэм, эдийн засгийн үзүүлэлтүүдийн зэрэгцүүлэлт. 2000-2010 оноор Архивирано на 19 септември 2013 г.

Координати: 46°14′57″N 110°10′29″E / 46.24917° СГШ; 110.17472° ИГД / 46.24917; 110.17472