Разлика помеѓу преработките на „Владимир Картов“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Бот: козметички промени
с (Брзо додавање категорија Македонски правници (со користење на HotCat))
с (Бот: козметички промени)
 
[[Категорија:Смоквица]]
 
[[Категорија:Македонски правници]]
941.847

уредувања

Прегледник