Разлика помеѓу преработките на „Левичарската партија.ПДС“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
с (Бот Додава: eu Брише: fi, pdc Менува: de, ru)
с (Бот Менува: fr:Parti du socialisme démocratique)
[[eu:Alemaniako Ezkerreko Alderdia]]
[[fa:حزب چپ (آلمان)]]
[[fr:Parti dedu gauchesocialisme (Allemagne)démocratique]]
[[hu:Baloldali Párt (Németország)]]
[[it:Partito della Sinistra (Germania)]]
46.384

уредувања

Прегледник