Сикизам: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 42 бајти ,  пред 6 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Bot: Migrating 3 interwiki links, now provided by Wikidata on d:Q9316)
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Никулец од областа на религијата}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Сикизам]]
[[Категорија:Религија|Сикизам]]

Прегледник