Разлика помеѓу преработките на „Бели дробови“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 42 бајти ,  пред 6 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Отстрането уредувањето на 95.86.20.163 (разговор), вратено на последната верзија на [[User:Вик Ретлхед|Вик Рет...)
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{commons|Category:Lungs}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Систем за дишење]]

Прегледник