Разлика помеѓу преработките на „Меѓународен олимписки комитет“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Организација-никулец}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Меѓународен олимписки комитет| ]]
[[Категорија:Олимписки игри]]

Прегледник