Разлика помеѓу преработките на „Луго“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 2 бајти ,  пред 5 години
нема опис на уредувањето
с (Removing Link FA template (handled by wikidata))
|postal_code = 27001-27004
|area_code = +34 982
|website = http://www.lugo.esgal/
|blank_name_sec1 = [[ISO 3166-2:ES|ISO 3166-2]]
|blank_info_sec1 = ES-LU
137

уредувања

Прегледник