Бјеловар: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 4.176 бајти ,  пред 7 години
Создадена страница со: {{Infobox settlement | official_name = Бјеловар <br /> <small>Bjelovar</small> | image_skyline = Bjelovar_Rotor.JPG | image_caption = | pushpin_...
(Создадена страница со: {{Infobox settlement | official_name = Бјеловар <br /> <small>Bjelovar</small> | image_skyline = Bjelovar_Rotor.JPG | image_caption = | pushpin_...)
(нема разлика)

Прегледник