Разлика помеѓу преработките на „Станислав Бинички“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 44 бајти ,  пред 7 години
+image
с (Бришење на "Stanislav_Binički.jpg", беше избришана од Заедничката ризница од страна на [[commons:User:INeverCry|INeverC...)
(+image)
{{Инфокутија за личност
| име = Станислав Бинички
| портрет =Stanislav Binički 1997 Yugoslavia stamp.jpg
| px =
| опис =
32

уредувања

Прегледник