Прејди на содржината

Формула: Разлика помеѓу преработките

Додаден 41 бајт ,  пред 14 години
с
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: ga:Foirmle)
с (Бот Додава: ml:സൂത്രവാക്യം)
[[it:Formula]]
[[ja:公式]]
[[ml:സൂത്രവാക്യം]]
[[pt:Fórmula]]
[[ru:Математическая формула]]
109.264

уредувања