Разлика помеѓу преработките на „Дабниште“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 24 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.2+) (Робот: Додава sr:Дабниште
с (Робот: Ја менувам Категорија:Села во Република Македонија во Категорија:Села во Македонија)
с (r2.7.2+) (Робот: Додава sr:Дабниште)
[[fr:Dabnichté]]
[[sq:Dabnishti]]
[[sr:Дабниште]]
126.849

уредувања

Прегледник